Vážení rodiče a přátelé mateřské školy,

do nového roku vám přejeme především hodně zdraví a pohody, pracovních i osobních úspěchů a radosti z vašich dětí. Děkujeme za vstřícnost, spolupráci, podporu a zájem. Všechno, co v mateřské škole děláme, děláme pro děti, pro jejich radost a jejich všestranný rozvoj. Věříme, že i v letošním roce zrealizujeme spoustu aktivit, které děti zaujmou a vzbudí v nich zájem o poznávání nových věcí. Těšíme se na vaši další spolupráci  v roce 2023.

Kolektiv mateřské školy

Vážení rodiče,

na základě Národního plánu obnovy, fondu Evropské unie - Next Generation EU, byla naší mateřské škole poskytnuta dotace na pořízení učebních pomůcek využitelných pro rozvoj informatického myšlení dětí a jejich digitálních kompetencí.

Zakoupené pomůcky budou využívány ve všech třídách.

Hana Továrková, ředitelka školy

Rozpočet na rok 2021 a střednědobý výhled na roky 2022 a 2023 jsou zveřejněny ve školních dokumentech.

Rozpočet na rok 2022 a střednědobý výhled na roky 2023-2024 jsou zveřejněny ve Školních dokumentech.

Z důvodu uzavření mateřské školy informujeme rodiče, že v souboru ,,Dokumenty" naleznete ,,Desatero pro rodiče."

Materiál nabízí rodičům dětí předškolního věku základní informace toho, co by mělo jejich dítě zvládnout před vstupem do základní školy.