Vážení rodiče,

blíží se konec školního roku a hlavně prázdniny. Než se před nimi rozloučíme, čeká nás na školní  zahradě společná akce - Zahradní slavnost s pasováním předškoláků. Jsme rádi, že se po dvou letech sejdou všechny děti a rodiče a společně si užijeme zábavné odpoledne.

Tentýž den se dopoledne děti zúčastní šermířského klání, jelikož konečně přijedou do mateřské školy slibovaní šermíři!

Všem přejeme pohodově prožité prázdniny dle vašich představ, spoustu společných rodinných zážitků a slunečných dnů. Věříme, že se v září ve zdraví shledáme.

Kolektiv mateřské školy

Rozpočet na rok 2022 a střednědobý výhled na roky 2023-2024 jsou zveřejněny ve Školních dokumentech.

Rozpočet na rok 2021 a střednědobý výhled na roky 2022 a 2023 jsou zveřejněny ve školních dokumentech.