Vážení rodiče,

abychom předešli spekulacím, sdělujeme aktuální informace o epidemiologické situaci v mateřské škole. Při povinném testování  na Covid -  19, v době nařízené karantény, byla u části personálu ve třídě Berušek prokázána infekce SARS-CoV-2. O pozitivitě dětí nám nejsou známy žádné informace.

Přes značné oslabení personálu věříme, že bude mateřská škola otevřena, nemůžeme však vyloučit, že budeme nuceni některé třídy spojovat.

Přejeme pěkný zbytek prázdnin a stálé zdraví!

Upozorňujeme rodiče dětí, kterým byla nařízena karanténa, že jim byl zaslán email s vyjádřením KHS.

Hana Továrková

Rozpočet na rok 2021 a střednědobý výhled na roky 2022 a 2023 jsou zveřejněny ve školních dokumentech.

Vážení rodiče,

v mateřské škole byl prokázán pozitivní test na Covid 19. U dětí, kterým nebyla nařízena karanténa, sledujte bedlivě jejich zdravotní stav. Pokud se objeví příznaky nemoci, ihned kontaktujte pediatra svého dítěte.

Všem přejeme hodně zdraví!

Z důvodu uzavření mateřské školy informujeme rodiče, že v souboru ,,Dokumenty" naleznete ,,Desatero pro rodiče."

Materiál nabízí rodičům dětí předškolního věku základní informace toho, co by mělo jejich dítě zvládnout před vstupem do základní školy.