Vážení rodiče,

je nám to moc líto, ale vláda schválila celoplošné uzavření mateřských škol s platností od pondělí 1.3.2021. Od tohoto data bude naše školička otevřena pouze pro děti rodičů, kteří jsou zaměstnáni v rámci kritické infrastruktury. Tito zákonní zástupci budou povinni po příchodu do MŠ vyplnit potřebné dokumenty. Zákonní zástupci dětí, které jsou zapsány v uzavřených mateřských školách, přinesou okopírovaný evidenční list dítěte. Výjmečně, prosím, nahlaste tyto děti k docházce na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do neděle 28.2. do 19.00 hodin.

Vzdělávání dětí s povinným předškolním vzděláváním bude probíhat distančním způsobem, prostřednictvím emailů jednotlivých tříd.

Přejeme do nastávajících dnů hodně zdraví a trpělivosti. Respektujte, prosím, vládní nařízení, abychom se co nejdříveve mohli potkávat v naší školičce.

Kolektiv Mateřské školy Konice

Vážení rodiče,

dnes poslanecká sněmovna projednává pandemický zákon, jedná o nouzovém stavu a nových opatřeních v souvislosti s pandemií Covid - 19. Ve hře zůstává i celoplošné uzavření mateřských škol, které nás vůbec netěší. Výsledky jednání mohou být známy bohužel až ve večerních hodinách, což nás všechny staví do nepříjemné situace. Naše mateřská škola by v případě celoplošného uzavření škol byla otevřena pro děti zákonných zástupců zaměstnaných v rámci kritické infrastruktury (např. zdravotníci, hasiči, policie, sociální služby...).

Sledujte, prosím, závěry jednání poslanecké sněmovny a naše webové stránky.

Hana Továrková, ředitelka školy

Z důvodu uzavření mateřské školy informujeme rodiče, že v souboru ,,Dokumenty" naleznete ,,Desatero pro rodiče."

Materiál nabízí rodičům dětí předškolního věku základní informace toho, co by mělo jejich dítě zvládnout před vstupem do základní školy.

Rozpočet na rok 2021 a střednědobý výhled na roky 2022 a 2023 jsou zveřejněny ve školních dokumentech.

Rozpočet na rok 2020 byl zveřejněn ve Školních dokumentech.