Aktuality

Rozpočet na rok 2020 byl zveřejněn ve Školních dokumentech.

Poznámka: Článek měl být v této podobě uveřejněn ve Zpravodaji Konice. Jelikož si zařádil "novinářský šotek" a část článku byla vyjmuta, zde si můžete přečíst celý článek.

Prázdniny dospěly ke svému konci. Na příchod dětí se pečlivě připravovalo 8 učitelek a 7 nepedagogických pracovníků. Ve školní kuchyni bylo instalováno nové osvětlení, v některých částech budovy se malovalo, nové obrázky na stěnách upoutaly pozornost všech dětí. Velice nás těší zájem o naši školičku, jelikož je po 3 letech naplněna kapacita školy. 100 dětí bylo rozděleno do 4 tříd, pro 28 dětí se stalo 2. září mezníkem v jejich životě. Poprvé ve školce bez rodičů!

I když nám první školní den počasí nepřálo, slziček nebylo zdaleka tolik, jak dešťových kapiček. Slzičky spolu s deštěm brzy zmizely a my se s dětmi připravujeme na hromadu novinek. Na zahradě je zbudován smyslový chodník, na který částečně přispěl Olomoucký kraj a také finanční dary sponzorů, za což moc děkujeme. Tuto novinku využijeme v rámci projektu „Doteky přírody“. S dětmi se také zapojíme mimo jiné do projektu České obce sokolské „Cvičíme se zvířátky“ a dále nás čekají zajímavé projektové dny ve škole či mimo školu v rámci podpory z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Dětem přejeme, aby se jim ve školce líbilo a aby jim realizované aktivity připravily spoustu nezapomenutelných zážitků.

                                                  Hana Továrková, ředitelka MŠ Konice

 

 

Návrh rozpočtu na rok 2020 byl zveřejněn ve Školních dokumentech.

3.10. v 15.00 hodin se koná schůzka SRPMŠ Konice. Hlavním bodem programu je volba nového výboru, schválení příspěvku, ŠŘ, činnost školy...

Srdečně zveme všechny rodiče

Rozpočet 2019 a střednědobý výhled rozpočtu 2020 a 2021 jsou zveřejněny ve Školních dokumentech.