Výše úplaty  za předškolní vzdělávání od 1.9. 2020

Základní částka: 350,- Kč měsíčně

Rodiče uhradí úplatu bezhotovostním převodem /trvalý příkaz/  na účet mateřské školy – číslo účtu: 1502978329/0800

variabilní symbol: datum narození dítěte - bez mezer, do zprávy pro příjemce - jméno dítěte

Do zprávy pro příjemce zadejte jméno a příjmení dítěte!

Úplata je splatná do 15. dne stávajícího měsíce.

Osvobození od úplaty:

1. Vzdělávání v mateřské škole se poskytuje bezúplatně všem dětem, kterých se týká povinné předškolní vzdělávání
  2. Zákonný zástupce, který pobírá opakující se dávku pomoci v hmotné nouzi.
  3. Zákonný zástupce nezaopatřeného dítěte, pokud tomuto dítěti náleží zvýšení příspěvku na péči.
  4. Rodič, kterému náleží zvýšení příspěvku na péči z důvodu péče o nezaopatřené dítě  nebo
  5. Fyzická osoba, která o dítě osobně pečuje a z důvodu péče o toto dítě pobírá dávky pěstounské péče pokud tuto skutečnost prokáže ředitelce mateřské školy

Doklady k osvobození od úplaty za předškolní vzdělávání předložte ředitelce školy nejpozději do 8.dne měsíce, kdy požadujete  osvobození nebo od kdy nastane změna.

Poplatky za stravné:

děti do 6 let:

přesnídávka   8,-
oběd 17,-
odpolední svačinka   7,-
pitný režim   3,-
Celkem 35,-

kategorie děti 7-10let:

přesnídávka 11,-
oběd 24,-
odpolední svačinka 10,-
________________ ___
Celkem 45,-

Částka za nápoje v rámci pitného režimu se připočítává k dopolední přesnídávce.

Kategorie 7-10 let pitný režim dle vyhlášky o školním stravování nehradí.

Do věkové skupiny 7-10 let jsou strávníci zařazováni na celou dobu školního roku hned od začátku školního roku, ve kterém dosáhnou věku 7 let. Do školního roku se započítávají prázdniny následující po daném školním roce. Do věkové skupiny 7-10 let tedy spadají všechny děti s odkladem školní docházky a hradí vyšší poplatek za stravné po celý školní rok v MŠ. Velikost porce skupiny 7-10 let je 1,4 násobek skupiny 3-6 let.

Placení stravného se provádí:

inkasem z účtů – vždy k 18. v následujícím měsíci (inkasuje se za odebranou stravu z minulého měsíce).

Zákonný zástupce-plátce-si zřídí souhlas s inkasem pro účet 0100269541/0800 (nezadává se VS) a vedoucí jídelny nahlásí číslo svého bank.účtu.

Podrobnější informace - viz. Školní jídelna.